Кошик
614 відгуків
Акції та оптові пропозиції!!!Купити зі знижкою

Оригінальні тейпи

+380 (93) 498-88-00

Набори для тейпування

Тейпування є перспективним напрямком по поліпшенню фізіологічного стану внутрішніх органів, суглобів і м'язів людського тіла. Спеціально для новачків, а також для просунутих користувачів даної техніки виробники пропонують набори різного наповнення.

У складі комплектів присутні тейпи, спеціалізовані спреї, ножиці, а також книги для роз'яснення усіх нюансів практики. Продукція допоможе широкої аудиторії користувачів оволодіти технікою усунення больового синдрому, не використовуючи медичні препарати, мазі, креми.

 

Книги по тейпированию

Незважаючи на те, що кинезитерапевты проходять спеціальне навчання, непоганих результатів застосування тейпов можуть досягти звичайні користувачі, озброївшись детальної книгою по застосуванню методики. Зміст розкриває нюанси тейпирования для прискорення відновлення організму, для активізації фізіологічного руху суглобів і м'язів. У книзі докладно описано метод накладання пластирів на різні частини тіла, а також особливості впливу на акупунктурні і тригерні точки.

 

Тейпи, спрей і ножиці в наборі для тейпирования

Купуючи тейпи, ножиці і спрей в наборі, можна істотно заощадити. Кожен з продуктів для тейпирования окремо стоїть набагато рідше, ніж при купівлі комплектом. Засіб для зняття пластиру допоможе навіть в домашніх умовах без наслідків видалити стрічку, через кілька днів безперервної шкарпетки.

На відміну від звичайних побутових моделей, ножиці для кинезио тейпов володіють спеціальною формою та лезом з лазерним заточуванням, що дозволяє максимально точно виконувати розкрій пластиру для застосування.

Набори для кинезиотейпирования зі спреєм доступні в інтернет-магазині за відмінною ціною. На комплекти приладдя періодично проводяться акції, що дозволить максимально вигідно придбати товари для новачків і для професіоналів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner