Кошик
614 відгуків
Акції та оптові пропозиції!!!Купити зі знижкою

Оригінальні тейпи

+380 (93) 498-88-00

Книги з кінезіотейпування

Хочете освоїти правильне накладення кинезио тейпов на проблемні ділянки тіла? Компанія KTaping Ukraine підготувала для вас методики та керівництва по кинезиологическому тейпированию. Мова книг — російська, що робить видання особливо цінними, оскільки коректних і грамотних з професійної точки зору матеріалів доступною мовою з даної тематики вкрай мало. Ми підібрали кращу літературу по даному методу фізіотерапії і пропонуємо придбати її за демократичною ціною. Видання надруковані на якісному папері і мають м'який або твердий палітурка.

 

Методики і керівництва по кинезиологическому тейпированию

Реалізуються в інтернет-магазині компанії KTaping Ukraine книги вже давно стали популярними серед професійних реабілітологів, фізіотерапевтів, кинезиологов і фахівців інших профілів, проводять реабілітацію пацієнтів з травмами і болями суглобів, м'язів.

Кожна методика і керівництво по кинезиологическому тейпированию написані російською мовою і супроводжуються усіма необхідними ілюстраціями. Їх наявність дозволяє краще зрозуміти сутність процесу фізіотерапії і ефективно втілювати отримані знання на практиці. Книги по тейпированию створені професійними фахівцями в даній області, що гарантує достовірність інформації, а саме головне — її практичну основу.

 

Керівництва по кинезиологическому тейпированию в книгах для професіоналів

Методики, руководства и другие книги по кинезиологическому тейпированию основаны на практических знаниях специалистов, также анатомических особенностях человеческого тела. Компания KTaping Ukraine подобрала для вас лучшие издания на русском языке. Мы уверены в их полезности! Приобретайте литературу в нашем интернет-магазине с доставкой по Украине и в страны ближнего зарубежья!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner