Кошик
614 відгуків
Акції та оптові пропозиції!!!Купити зі знижкою

Оригінальні тейпи

+380 (93) 498-88-00

Кінезіо тейпи ARES TAPE

Стабільною силою зчеплення відрізняються кинезио тейпи ARES TAPE. Основу стрічки складають синтетичні волокна, обгорнені бавовняною тканиною. За рахунок переважання натуральних матеріалів в складі виробів, забезпечується нормальна терморегуляція і повітрообмін шкіри. Інтернет-магазин пропонує великий вибір стрічок даної серії довжиною 5 м. Термін носіння виробів становить 3-5 днів. Після зняття пластиру від клею не залишається слідів.

 

Тейпи ARES TAPE з бавовняної тканини

Структура кинезио тейпов ARES TAPE з бавовняної тканини схожа з шкірою людини, за рахунок чого стрічки практично не помітні. Абсолютно гладка поверхня дуже приємна на дотик, ворс відсутня. Клей на стрічці завдано хвилеподібно, що забезпечує повноцінне і щільне прилягання до шкіри.

Для виробництва стрічок використовується гіпоалергенне сировину, що виключає появу висипу, свербежу та інших шкірних реакцій. Тонкі волокна бавовни і синтетики забезпечують невелику вагу всього виробу, за рахунок чого вона практично не відчувається на шкірі, навіть в шкарпетці знаходиться кілька днів. Виробник використовує оригінальну рецептуру акрилового клею власної розробки, який володіє більш легкої структурою.

 

Гіпоалергенні кинезио тейпи ARES TAPE довжиною 5 м

В каталоге представлен большой выбор кинезио тейпов ARES TAPE длиной 5 м. В наличии около 10 расцветок. В составе лент отсутствует латекс, фармацевтические компоненты, за счет чего их можно использовать даже обладателям чувствительной кожи. Изделия способствуют активации мышц, снятию спазмов, уменьшению воспалительных процессов.

Стоимость изделий длиной 5 м является весьма привлекательной, минимум на 5-10% ниже, аналогичных предложений на рынке. Товары можно приобрести оптом и в розницу. Интернет-магазин предлагает исключительно оригинальную фирменную продукцию.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner