Кошик
614 відгуків
Акції та оптові пропозиції!!!Купити зі знижкою

Оригінальні тейпи

+380 (93) 498-88-00

Курси кінезіотейпування

Хочете підвищити свою професійну кваліфікацію? Компанія KTaping Ukraine реалізує різні онлайн - і оффлайн-курси з кинезиотейпированию. Вони включають в себе методи реабілітації пацієнтів, а також велику теоретичну базу. Методологічний матеріал грунтується на практичних знаннях кваліфікованих лікарів. Ви зможете отримати корисні і необхідні знання, а також важливі практичні навички. Ми пропонуємо найкращі ціни на навчальні тренінги!

Методологічний матеріал по кинезиотейпированию для професіоналів

Сучасний світ вимагає від нас постійного розвитку. Курси за кинезиотейпированию допоможуть вам завжди бути в курсі нових методів реабілітації пацієнтів після різноманітних спортивних, побутових травм, а також людей, які страждають на хронічні захворювання опорно-рухового апарату. Методологічний матеріал дає поняття не тільки про лікування, але і про джерела болю, різних дисфункціях, функціональних зв'язках в організмі. Також ви отримаєте працюють алгоритми діагностики.

Онлайн-курси допоможуть вам в комфортних умовах і в зручний час вивчати наявний матеріал. Представлені на сайті програми будуть корисні для реабілітологів, масажистів, тренерів, спортивних лікарів, травматологів та інших профільних фахівців.

 

Онлайн-курси з кинезиотейпированию і методи реабілітації

Матеріали і онлайн-курси з кинезиотейпированию допоможуть вам отримати необхідні практичні знання і навички. Ми надаємо своїм клієнтам доступ до перевіреного методологічного матеріалу від провідних спеціалістів в даній області. Поліпшите свої методи реабілітації, а також діагностику для кращої допомоги своїм пацієнтам. Придбати подібний курс дуже просто! Для отримання детальної інформації звертайтесь до наших співробітників.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner