Кошик
614 відгуків
Акції та оптові пропозиції!!!Купити зі знижкою

Оригінальні тейпи

+380 (93) 498-88-00

Вітрина

Оригінальні тейпи

Тейпи це клейкі стрічки, що використовуються для фіксації і підтримки суглобів. Кинезіологичні тейпи здатні активізувати кровообіг і лимфопотік в області накладення, завдяки своїм унікальним властивостям. Даний виріб є високоефективним способом реабілітації після отримання різного виду травм. Компанія KTaping Ukraine реалізує кинезіо і крос тейпи, а також різні аксесуари для тейпування. Досвідчені фахівці на базі нашого підприємства проводять навчання тейпингу. На сайті представлена продукція вироблена в Південній Кореї та Японії і має всі необхідні дозвільні документи для реалізації та використання в Україні.

 

Кінезіологичні та крос тейпи, аксесуари для тейпування

Для зручності відвідувачів сайту ми розділили весь наш асортимент оздоровчих товарів і послуг на кілька категорій:

 • кинезиологічні тейпи;
 • аксесуари для тейпування;
 • крос тейпи;
 • спреї для першої допомоги;
 • набори для тейпування;
 • книги з кинезіотейпування;
 • навчання тейпуванню.

У каталозі представлені кінезіологичні тейпи таких провідних виробників в даній галузі: Epos, ARES, K-Active, Kinesio. Широка кольорова гамма дозволить підібрати потрібний тейп в повній відповідності з вашими потребами.

Крім кинезіо тейпів і аксесуарів для тейпування, великим попитом у наших клієнтів користуються крос тейпи — це спеціальні пластирі, які в більшості випадків застосовують на аккупунктурні та тригерні точки, що не містять медикаментів, але ефективно підвищують рухливість суглобів і тканин, знижують больові відчуття і ризик травмування м'язів. Дану продукцію можна успішно застосовувати в комбінації з кинезіологичними стрічками, підвищуючи їх позитивний вплив на організм.

 

Навчання тейпингу, книги з кінезіологичного тейпування

Компанія KTaping Ukraine не тільки реалізує киінезіологічні тейпи, крос тейпи і аксесуари для тейпування. У нас ви зможете знайти кілька зразків навчальної літератури з тейпингу для самостійного вивчення даної тематики та використання отриманих знань на практиці. Якщо ж вас цікавить професійне навчання тейпингу, то у нас ви також зможете пройти курс, завдяки якому дізнаєтеся всю необхідну інформацію про цей сучасний метод реабілітації. Навчання призначений для масажистів, реабілітологів, травматологів і простих людей, які бажають опанувати потрібними навичками. Курс тейпинга проводять досвідчені фахівці, які мають сертифікати і регулярно практикують. Навчання тейпингу допоможе вам дізнатися багато нового про використання кінезіо і крос тейпів. Ми впевнені, що такі знання обов'язково стануть вам у нагоді!

 

KTaping Ukraine — фірмові тейпи для ефективної реабілітації

Компанія KTaping Ukraine є офіційним дистриб'ютором виробника EPOS TAPE і реалізує виключно оригінальні та крос тейпи своїм клієнтам. Ось кілька причин, чому вам варто зробити замовлення саме у нас:

 • величезний виьір тейпів, аксесуарів для тейпування, матеріалів для вивчення;
 • професійні співробітники, які чудово знають методики кінезіотейпування;
 • помірні та доступні ціни — на 5-10% нижче, аніж у інших продавців кінезіотейпів;
 • ооперативна доставка по Україні.

Бажаєте відкрити для себе новий метод фізіотерапії, або вам необхідно поповнити запаси тейпів? Звертайтеся в компанію KTaping Ukraine. Наші тейпи, аксесуари для тейпинга і регулярні курси по тейпуванню підвищать ваш професіоналізм і дозволять проводити ще більш ефективну і якісну реабілітацію.

Статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner